Keeltenädala tulemused

LOQUIZ MÄNGU TULEMUSED

6c klass

I-II koht – Eric Peterson, Ralf Sonntak, Henri Kald

I-II koht – Romi-Liis Poobus, Eiriin Jõgeva, Karmen Patrisia Meister

II koht – Danero Malm, Mattias Tammi, Ralf Grossfeldt

6s klass

I-II koht – Sander Ruut, Patrik Rahula, Rasmus Vene (18p)

I-II koht – Reigo Raal, Robin Kruuse, Kaur Pähkel  (18p)

III koht – Randel Loorents, Artur Ormisson, Johannes Vuuk, Urmet Henry Engmann (16 p)

7c klass

I koht – Kärt Lääne, Liisu Saar, Reti Puuraid, Fiona Koso (25p)

II koht  – Mikk Saarse, Tanel Kurgu, Mihkel Ruul (21p)

III koht – Karl Kodasma, Kaur Erik Kais, Remi Roos (16p)

7s klass

I koht – Markkus Rene Hakkaja , Mihkel Petri Osol, Raimond Tiidermann, Gerhard Lindt (20p)

II koht – Maria Mardu, Kevin Kubilius, Hanna-Greete Kald (18p)

III koht – Liisbeth Prangli , Anita Klaar, Eliise Karpin (17p)

8c klass

I koht – Andre Paimre, Raian Rünkjanen, Caren Lond  (20p)

II koht – Annet Elisabeth Laanepõld, Richard Ester, Lisann Raid (20p)

III koht – Robin Rattasepp, Kätlin Rändla, Keidi Tasalain (12p)

8s klass

I koht – Ronaldo Tiismaa, Markus Hansson (16p)

II koht – Maria Kallau, Grete Kivikas, Merily Lüll (13p)

III koht – Markus Sutt, Henry Piiskop, Gregory Fenko (7p)

KAHOOT MÄNGU TULEMUSED

1c klass

I koht – Rihard Siniorg (8,660p)

II koht – Mirelle Lilleste (8,442p)

III koht  – Rebeka Tamme (8,451p)

1s klass

I koht – Gregor Elviste (9,714p)

II koht – Rasmus Orm (8,535p)

III koht  – Herta Unt (8,065p)

2s klass

I koht – Teor Talts (9,800p)

II koht – Marcus Viks (9,244p)

III koht  – Eva Marii Puusepp (9,030p)

2c klass

I koht – Robin Pentma (9,870p)

II koht – Troy Kolla (9,785p)

III koht  – Lisanna Laks (9,465p)

3c klass

I koht – Margareth Proos, Loreli Arukase (10,866p)

II koht – Veli Johan Veer, Steven  Valtsjuk (10,720p)

III koht  – Siim Saarse, Matthias Kuusk (10,711p)

3s klass

I koht – Hans-Henrik Põldaru (10, 455)

II koht – Karl-Eric Volberg, Madis Märten Reining (10,455p)

III koht  – Uku Kütt (10, 319p)

4c klass

I koht – Rasmus Tilk, Tarvi Tasane (12,809p)

II koht – Mathias Villota, Rasmus Abi(11,478p)

III koht  – Desire Pärn, Mia Põldots (11, 199p)

 

JAAMADE MÄNGU TULEMUSED

 5s + 5c klass

 I koht – Berit Pohlak, Emma Mia Jaanimägi (69p)

II koht – Daniel Buman, Carl Martin Põldsam (65p)

III koht – Ristjan Metsniit, Karli Väinola (62p)

 

INGLISE KEELE OLÜMPIAADI TULEMUSED

8c klass

I koht – Claudia Kallaste (44p)

II koht – Adeel Loreen Randoja (42p)

III koht – Andre Paimre(39p)

III koht – Armas Jürgenson (39p)

8s klass

I-II koht – Jesse Johan Janis (44p)

I-II koht – Sven Pikker (44p)

III koht – Merily Lüll (35p)

9c klass

I koht – Liis Õmblus (47p)

II koht – Greta Jaanson (46p)

III koht – Jasmin Mihklimäe (44p)

9s klass

I-II koht – Maria Kallastu (48p)

I-II koht – Tõnis-Tanel Palmipuu (48p)

III koht – Marge Krahv (47p)

 

KEELEVIKTORIINI TULEMUSED

7.-9. klass

I koht  – Liis Õmblus 9c, Janely Kangur 9c, Kaisa-kriki Kais 7c, Maria Kallastu 9s, Uku Kõrre 9s

I koht – Erik Lille 7c, Sven Pikker 8s, Valmar Lumiste 8c, Kevin Kubilius 7s, Raimond Tiidermann 7s

 

 INGLISKEELSETE RISTSÕNADE LAHENDAMISE TULEMUSED

4c klass

I koht – Mart Võrk, Jan Silver Leis (64p)

II koht –  Adeele Vuuk, Helin Maria Unt (51p)

III koht – Ron Robert Pärg, Kardo Remi Kaar (45p)

4s klass

I koht – Laur Saks, Tormis Õige (75p)

II koht – Robin Tom Schleicher, Rait Tiitus (67p)

III koht – Iiris Toomesoo, Angeliina Laanepõld (56p)

 

RAHVUSVAHELISE INGLISE KEELE OLÜMPIAADI TULEMUSED

I Iris Epp Sildnik (102p)

II Adeel Loreen Randoja (101,5p)

III Jesse Johan Janis (98p)

Silium O