Eesti Eriolümpia Ühenduse tänuüritus

19. märtsil toimus Eesti Eriolümpia Ühenduse tänuüritus Rakvere Aqva Spas.

Meie kooli parimateks sportlasteks tunnistati Andri Lind ja Robin Siimpere (9.a klassist).

Palju-palju õnne – oleme teie üle väga uhked!

Marja-Liisa Kirschbaum

Check Also

1. ja 2. klasside spordipäev

Kooli kõige nooremad osalesid 4. juunil spordipäeval, kus segavõistkondadena võisteldi pendelteatejooksus ja rahvastepallis. Individuaalarvestuses toimunud …