EO Eesti Ühenduse 30. aastapäev

3. detsembril toimus Tallinnas EO Eesti Ühenduse 30. aastapäeva tähistamine, kus osales ka meie kooli esindus. Üritus algas bowlinguga  ning kahe mängu lõppedes said kõik osalejad mälestusmedali.

Päev jätkus Tallinna Teletornis, kus toimus lõunasöök ning pidulik vastuvõtt. Vastuvõtul osalesid ka riigikogu liige Indrek Saar ja  EOK president Urmas Sõõrumaa. 

Check Also

1. ja 2. klasside spordipäev

Kooli kõige nooremad osalesid 4. juunil spordipäeval, kus segavõistkondadena võisteldi pendelteatejooksus ja rahvastepallis. Individuaalarvestuses toimunud …