Isadepäev 2019

20.11 kogunes Kuninga kooli spordihoonesse erakordselt palju isasid, vanaisasid, lapsi, emasid ja teisi pereliikmeid, et üheskoos sportida, teadmisi proovile panna, räppida, turnida, korvpalli täpsusvisked teha, värve segada ja isegi puidutööd teha. Paljud said esimest korda elus ehitada püramiide, mängida üle võrgu sulgpalli või disgolfi, rütmipillidega luuleriimide abil räpi tegemiseni välja. Põnevat peamurdmist pakkusid töötoad kus tuli kirjelduste järgi tuvastada toitude nimetusi ja teha korda arvutikrati poolt valede tühikutega trükitud teksti. Õhtu lõpetuseks mängiti kaks isade ja poegade saalihoki matši, kus võitis muidugi sõprus ja kõik osavõtjad said šokolaadimedalid.
Korraldusmeeskond jagas välja 94 osavõtukaarti, mis läbitud punktides kohtuniku poolt märgistati. Kokku osales pereüritusel üle 250 inimese, kes lahkusid rõõmsal meelel ja kindla lubadusega järgmisel aastal jälle tulla. Aitäh kõigile, et leidsite aega koos laste ja õpetajatega lustida. Koolis on vahva!
Kommentaaridesse on oodatud osalejate mõtted ja tagasiside. 🙂

Vaata lisaks ka

Eesti koolid alustavad esimest loodusvaatluste minimaratoni

Kolmapäeval, 1. mail algas esimene loodusvaatluste minimaraton koolidele. Tegemist on Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia algatusega, …