Kooliball 2022

13. märtsis toimus juba 11. korda meie oma kooliball. Seekordse balli logo kujundas Romi Simone Pärg. Peo õhtujuhid olid Mirt Mathilda Sofi Kirss ja Frode Kuusk. Esinesid peotantsijad Daivi ja Harri, tantsutrupp Lancy, lauljad Margrit Kitse stuudiost ja Poolen bänd. Suupistelaua ja balli tordi tegi õpetaja Elje Lõhmus koos oma meeskonnaga. Ballil osales 103 õpilast.
Aitäh Rivo Tettermann ja Andro Seppi firmast TeTech. Aitäh õpetaja Joanna Kärt Pärtel, et meile tantsusammud selgeks õpetasid. Pillimeestel võttis silma märjaks kui 9.klasside õpilased avavalsi helide saatel tantsima hakkasid. Aitäh restoran Kastrul, kes kinkis balli Printsile ja Printsessile õhtusöögikaardi. Aitäh lapsevanemad, kes te üritust toetasite.
Kuninga kooli pere teab, et ball on aasta üks oodatumaid sündmusi. Suur tänu õpetaja Siirile selle ürituse korraldamise eest.

Vaata lisaks artiklit Pärnu Postimehes.

Vaata lisaks ka

Muna õpetab kana

30. jaanuari õhtupoolikul toimus Kuninga Tänava Põhikoolis lastevanematele mõeldud üritus „Muna õpetab kana”. Tegemist on Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt toetatud projektiga, mille eesmärgiks …