Meenutame humanitaarainete nädalat

Sel aastal tuli kevad teisiti! Siin on mõned mälestuskillud sellest, mis juhtus koolimajas just enne distantsõppe algust.
09.-13. märtsini korraldasime humanitaarainete nädala. Kas teil on meeles, mis siis toimus? Kui ei, siis meeldetuletuseks: 

5.-9. klass osales saalis humanitaarainete viktoriinis, kus tuli vastata küsimustele, mis olid seotud ajaloo ja kõikide meie koolis õpetavate keelte ning nende riikide kultuuriga.

1.-4. klass tähistas tagantjärgi vastlapäeva inglisepäraselt pannkoogijooksuga ning ülejäänud pannkoogid sõime lihtsalt ära. Aitäh õpetaja Eljele ja 7.c tüdrukutele, kes need valmis küpsetasid.

5.s ja 5.c tutvusid põhjalikumalt vene ja saksa keele ning kultuuriga, et oleks kergem teha valikuid järgmisel aastal algava B-keele õppe suhtes.

Emakeelepäeva raames viisid emakeeleõpetajad klassides läbi Kahooti.

Samuti toimus erinevaid ainetesiseseid võistlusi: näiteks ajalooviktoriin ning ilusa käekirja võistlus vene keeles.

Kogu kool osales erinevate juttude ja luuletust kirjutamises ning lippude ja plakatite joonistamises. Aitäh kõigile! Kogu koolimaja oli kaunistatud teie suurepäraste töödega.

Samuti sai osaleda veel eraldi viktoriinis Testmozi keskkonnas, kuid seda võimalust ei jõudnud keegi väga kasutada – enne tulid eriolukord ja distantsõppe. Seega Testmozi küsitlust saab nüüd lahendada ühe osana humanitaarainete päevast juuni esimesel nädalal. Edu kõigile!

Aitäh veel kord kõigile humanitaarainete õpetajatele, kõigile aktiivsetele kaasalööjatele ning vanemate klasside õpilastele, kes olid alati nõus appi tulema seal, kus õpetaja üksi ei oleks hakkama saanud. Ilusat kooliaasta lõppu ja toredat suve kõigile!

Vaata lisaks ka

Ülelinnaline saksa keele päev

Kolmapäeval, 7. detsembril toimus Mai koolis ülelinnaline saksa keele päev. Kutsutud olid kõikide linna koolide …