Õpetajate päev 2017

Õpetajate päeva tähistamine Kuninga koolis toimus ka sellel aastal traditsiooniliselt reedesel päeval. Sellele eelnenud vabariiklikul õpetajate päeval külastas kooli rohkearvuliselt eelmiste lendude vilistlasi, et oma vana armsa kooli õpetajaid tähtsal päeval õnnitleda ja meeles pidada.
Tuleb tõdeda, et meie kooli õpetajad said suure tähelepanu osaliseks.

Reede hommikul tervitas koolipere uksel uus direktor ( Sass Taalmaa ) koos õppealajuhatajaga ( Raimond Tiidermann ) ja koridoris pühkis tolmu uus Maietädi ( Samuel-Mathias Mäkimaa). Tema töökad käed hoidsid koolimaja puhta vaatamata sellele, et sebimist ja toimetamist oli palju ja ikka oli midagi põrandale pudisenud.
Oli palju lilli, kallistusi, toredaid üllatusi ja häid emotsioone. Üheksandikud asendasid õpetajaid tundide andmisel ja kinkisid meile humoorika kooliteemalise filmi ning esinesid omaloominguga õpetajate kohvitunnis.
Üllatuskülalisena tervitas meid kooli saalis lapsevanem ja näitleja Indrek Taalmaa. Temaatilise šokolaadi ulatas kolleegidele pärisdirektor Urve Krause.
Päeva lõppedes meisterdasid õpetajad ise endale kaitsvatest ja energiat andvatest kristallidest käevõrud, et oleksime hoitud.
Öelda jäävad vaid kiidusõnad kõigile õpetajate päeva korraldajatele ja abilistele. Eriti tublid olid õpetaja Urve ja õpetja Urmas klassijuhatajatena, õppealajuhtaja Liina Õmblus igasuguse abiga ja õpetaja Lemme Sulaoja tehnilise toega filmi näitamiseks. Muidugi ka kõik 20. lennu tublid õpilased, kes tunde andsid, kohvilauda katsid ja koristasid ning noorematele eeskujuks olid. Aitäh, et kinkisite õpetajatele kena päeva!