Playback 2018

14. märtsil toimus meie koolis järjekordne võistlus „Playback“.

1.c klassi esindas Mirt Matilda Sofi Kirss, kes väga tõetruult tegi järgi Elina Netchayevat. Sofi taustameeskonnaks olid 8. klassi tüdrukud, kes tegelesid projektiga ideest teostuseni. Nemad õmblesid kleidi, lavastasid, tegid proove ja andsid lõppviimistluse meigi näol. Meeskonnatöö oli nii tõhus, et Sofi valiti esindama 1.-3. klasse linnavõistlusel.

IMG_0603

3.s klassi esindasid Kärolin ja koor- Herta, Loore Mirt, Henri, Paula, Silvia Maria, Bita, Ants-Alari, Tristan ja Volli Eesti Laulu nostalgiaklipiga “Sea aaria”. Õpetaja Kristi: “Idee Kärolinilt. Aitäh taustajõule- koorile! Väga tublid lapsed! See oli puhtalt nende ühistöö! Olen väga rõõmus ja uhke nende üle!”

IMG_1313

3.c klass oli väljas kahe trupiga. Mirelle Lilleste ja Lisandra Murulaid esitasid Maria Listra ja Marta Laane loo “Üksik kitsekarjus”. Sellega saavutasid nad žüriilt eripreemia “Nagu kaks tilka vett”. Teine trupp esitas Indrek Ventmanni loo “Tempel”. Truppi kuulusid Nico-Sverre Hännikäinen, Kiara Kappak, Emily Laks, Steven Köster, Rihard Siniorg ja 2.s klassi õpilane Ronja Kappak. Nemad said žüriilt parima meeskonnatöö eripreemia.

image_123923953

“Templi” video:

4.s klassi tüdrukud- Emily Milistver, Hanna Eliise Tomson, Lisell Mai Aasa ja Adoree Pärn,  võtsid osa kooli Playbackist. Nad esitasid Nika laulu “Knock Knock”. Tüdrukud võitsid 4.-6.klassi arvestuses 1. koha. Tüdrukud valmistasid etteaste ette iseiseisvalt. Nende esinemine oli väga täpne ja emotsionaalne.

001
4.c klassi esindas 2 gruppi. Arabella, Liis ja Lisanna jäljendasid Kuldse trio omaaegset hitti „Mina olen Robert“.  Lore, Keiti ja Berit tegid järele La La Ladies  laulu „Unikaalne“ . Tüdrukud olid väga tublid ja tegid oma esinemisnumbrid laitmatult ning julgelt. Arabella sai eripreemia miimika eest. Palju aitas esinemise õnnestumisele kaasa täpne riietus ja detailid, mis tänu Arabella ema Aigle õnnestus laenutada Endla teatrist ja õpetja Inga erakogust.

Playback Kuldne trio

la la ladies