Tähistasime eesti keele nädalat

Eelmisel nädalal tähistasime koolis eesti keele nädalat. Kuna õpilased on distantsõppel, toimusid tegevused veebis. Õpilased kirjutasid paaristööna luuletusi, mis asendaksid teoste sisukokkuvõtteid, lahendasid eesti keele testi, mõtlesid ise välja vaimukaid meeme, mis on seotud eesti keele või etteütluse kirjutamisega ning kirjutasid selle nädala algul ka Vikerraadio e-etteütlust.  Parimad luuletused leidsid endale koha koolimaja stendil.  

Parimate luuletuste autorid on Grete Ollino ja Emily Milistver, Cäthrin Liisbeth Adamson ja Isabella-Loretta Sild, Angeliina Laanepõld ja Emily Vilter, Merilin Mikk ja Kertu Kabin, Luisa Virak ja Keitlin Paas, Maria-Lili Hunt ja Isabel Paulberg, Kaisa Kannus ja Agneta Kullamäe, Meribel Merisaar ja Miriam Pilli, Uku Kütt ja Rasmus Prangli, Annabel Vähi ja Emma Väljaäär.  

Naljakaid meeme saabus koguni 170, nende hulgast parimaid välja valida oli päris keeruline. Saate kooli Facebooki lehel tutvuda 22 parima tööga. 

Meemide autorid on Alisandra Maripuu, Andri Libert, Annabel Riismaa, Claudia Allik, Emily Johanna Loorents, Emma Mia Kaar, Erki Roosme, Grete Ollino, Kaisa Sofia Kokk, Karolin Raid, Lisette Puhmaste, Loore Lehe, Loreli Arukase, Loretta Raime, Mia Norah Niitepõld, Mia Põldots, Miriam Pilli, Rebeka Rosenstein, Rommi Semenov, Ron Robert Pärg, Ronja Kappak ja Tambet Song. 

Aitäh kõikidele õpilastele, kes tegevustest innukalt osa võtsid!

õpetaja Kristiina 

Rohkem meeme leiad kooli FB lehelt.

Vaata lisaks ka

Ülelinnaline saksa keele päev

Kolmapäeval, 7. detsembril toimus Mai koolis ülelinnaline saksa keele päev. Kutsutud olid kõikide linna koolide …