1. klasside kontsert Pärnu Kunstide Koolis 

Teisipäeval, 4. juuni õhtul toimus Pärnu Kunstide Koolis kontsert lapsevanematele. Esinesid meie kooli esimesed klassid.  

Terve õppeaasta vältel käidi pilli- ja tantsutundides, mille lõpptulemus jõudis lavalaudadele. Kohalviibijad kogesid suurt rõõmu kõigest nähtust. Ettekandele tuli suur kontsert, kus õpilased näitasid oma oskusi pillimängus. Oli rõõm näha, kui suure rõõmuga õpitud muusikapalad ette kanti. Oli ansamblimängu ja individuaalseid esinemisi õpitud muusikariistadel. Omaloominguliste klaveripaladega esinesid Lis Koger (1.s),  Filippa Strange (1.c) ja Helmi Anari (1.c).  

Tantsutundides õpitust oli samuti valminud esinemiskava, mille kohta võib julgelt öelda polkast rokini. Noorhärrad teadsid, kuidas kaunites kleitides piigad tantsupõrandale tuua ja kaaslast tantsu eest tänada. Tantsuploki lõpetas perekonnavalss. 

Iga lapsevanem sai rõõmustada oma lapse üle, kõik kogetu püsib veel kaua hinges. On üsna tõenäoline, et nii mõnigi koolijüts jätkab järgmisel õppeaastal oma õpinguid Pärnu Kunstide Koolis.  

Meie kool tänab südamest kõiki Pärnu Kunstide Kooli pedagooge, kes meie pesamunad suurepärase lõpptulemuseni viisid! Aitäh! 

Inga Merisaar ja Kaidi Sits 

Vaata lisaks ka

20. käsitööpäev

3. 06 toimus kooli õuel 20. käsitööpäev, mida on palju aastaid korraldada aidanud käsitööõpetaja Elje …