Õpetajad

Kaja Aadomaa
klassiõpetaja
e-post: kaja.aadomaa@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: K 14.00-15.00

Kristiina Hunt
eesti keel ja kirjandus
e-post: kristiina.hunt@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 11.05-11.50

Reet Ilves
abiõpetaja
e-post: reet.ilves@kuninga.parnu.ee

Elar Jaakson
kehaline kasvatus
e-post: elar.jaakson@kuninga.parnu.ee

Elina Jantson
tantsuõpetaja

Krista Juhanson
eripedagoog
e-post: krista.juhanson@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 12.00-12.45

Ege Juurikas
eripedagoog
e-post: ege.juurikas@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 15.00- 15.45

Reet Jürima
muusika
e-post: reet.jurima@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 14.00-15.00

Tiiu Kiveste
klassiõpetaja
e-post: tiiu.kiveste@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 14.00-15.00

Katrin Kurvits
klassiõpetaja
e-post: katrin.kurvits@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 14.45-15.30

Ene Kübarsepp
saksa keel
e-post:ene.kubarsepp@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 15.00-15.45

Signe Leht
eesti keel ja kirjandus
e-post: signe.leht@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 14.10-14.55

Katrin Lekk
bioloogia
e-post: katrin.lekk@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 14.00-14.45

Urmas Lekk
geograafia, loodusained
e-post: urmas.lekk@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: N 14.00-14.45

Ulvi Lutoškin
kehaline kasvatus
e-post: ulvi.lutoskin@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 9.45-10.30

Elje Lõhmus
käsitöö
e-post: elje.lohmus@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: N 11.05-12.00

Reet Meetua
eripedagoog
e-post: reet.meetua@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 14.45-15.30

Inga Merisaar
klassiõpetaja
e-post: inga.merisaar@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: N.12.00-12.45

Elmu Mägi
füüsika
e-post: elmu.magi@kuninga.parnu.ee

Kairi Osula
eKool, uurimistöö koostamine
e-post: kairi.osula@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 15.00-15.45

Siiri Paasma
inimeseõpetus
e-post: siiri.paasma@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: N 9.00-10.00

Urve Paulmann
matemaatika
e-post: urve.paulmann@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: K 8.55 – 9.40

Elina Pjatnova
inglise keel
e-post: elina.pjatnova@kuninga.parnu.ee

Kadri Polski
ajalugu ja ühiskonnaõpetus
e-post: kadri.polski@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: K 14.00-15.00

Anu Päit
klassiõpetaja
e-post: anu.pait@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 14.00 – 15.oo

Liis Raal-Virks
prantsuse keel; Erasmus+ projektijuht
e-post: lraalvirks@gmail.com

Marju Rajasalu
kunstiõpetus
e-post: marju.rajasalu@kuninga.parnu.ee

Annika Riismaa
inglise keel
e-post: annika.riismaa@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 14.10-14.55

Eda Sempelson
eripedagoog
e-post: eda.sempselson@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 12.00-13.00

Karmen Sildnik
eripedagoog
e-post: karmen.slidnik@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: K 13.15-14.00

Lemme Sulaoja
haridustehnoloog
e-post: lemme.sulaoja@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 14.10-15.00

Ly Suursild
keemia
e-post: lysuursild@gmail.com
vastuvõtuaeg: N 10.00-11.00

Reene Tammearu
inglise keel
e-post: reene.tammearu@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: T 15.00-15.45

Tiiu Teearu
eripedagoog
e-post: tiiu.teearu@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: K 11.00-12.00

Tõnu Tillart
töö- ja tehnoloogiaõpetus
e-post: tonu.tillart@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg:T 14.00-14.45

Tea Toode
matemaatika
e-post: tea.toode@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg:E 11.00-12.00

Lembit Toome
töö- ja tehnoloogiaõpetus
e-post: lembit.toome@kuninga.parnu.ee

Kristi Treial
klassiõpetaja
e-post: kristi.treial@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg:T 10.00-10.45

Anne Urge
abiõpetaja
e-post: anne.urge@kuninga.parnu.ee

Ruth Vaga
klassiõpetaja
e-post: ruth.vaga@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: E 14.00-15.00

Kadri Vaher
klassiõpetaja
e-post: kadri.vaher@kuninga.parnu.ee

Roman Vaik
kehaline kasvatus
e-post: roman.vaik@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: N:13.00-14.00

Liis Vigla
eripedagoog
e-post: liis.vigla@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: N 12.10. – 12.55

Lia Viller
eesti keel
e-post: lia.viller@kuninga.parnu.ee

Tiina Voolas
eripedagoog
e-post: tiina.voolas@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: K 13.00 – 13.45

Aili Vunk
vene keel
e-post: aili.vunk@kuninga.parnu.ee
vastuvõtuaeg: N 15.00 – 15.45

Alex Väärt
eripedagoog
e-post: alex.vaart@kuninga.parnu.ee