17. mail toimusid koolidevahelised kergejõustiku võistlused

17. mail toimusid Pärnu Rannastaadionil koolidevahelised kergejõustiku võistlused. Meie kooli õpilased võistlesid väga edukalt.

Poiste  U14 vanuseklassis võitis Enriko Kimber 100 meetri jooksu, kaugushüppe  ja kõrgushüppe.
Sama vanuseklassi 800 meetri jooksus moodustasid esikolmiku Mattias Mahlakas (2.39,88), Martin Luige (2.41,1) ja Karl – Martin Treilmann (2.48,41).
Lisaks oli  Karl-Martin Treilmann kõrgushüppes ja palliviskes teine.

Poiste U16 vanusegrupis näitasid head minekut Patrick Remmel (kaugushüpe, II koht), Paul Villlmann (kaugushüpe, III koht), Artur Tiidermann (100 m, III koht) ja Georg Rošentstein (1500 m, III koht).

Poiste U18 vanusegrupis saavutas Steven Valtšuk 100 meetri jooksus ja kõrgushüppes teise koha.

Tüdrukutest saavutas Ronja Kappak U14 vanuseklassis 2.koha (4.21) kaugushüppes ja Anna Maria Lass U14 kõrgushüppes 3.koha (1.25).