Andrus Kivirähki kirjandusmäng

Meie kooli lugemishuviliste laste võistkond osales Andrus Kivirähki kirjandusmängus. Võistkonda kuulusid Nora Nummert, Silleriin Allikivi, Lisanne Õunapu, Vaike Kütt, Kirke Roosme, Loretta Raime ja Miku Tanel Vellet.
Pikk kirjandusmäng koosnes mitmest eelvoorust, poolfinaalist ja finaalmängust. Lugeda tuli Andrus Kivirähki lasteloomingut, uurida põhjalikult kirjaniku elulugu ning muud loomingut. Lisaks viidi end kurssi Endla teatris toimuvaga, Eesti Noorsooteatriga ja kõikide lavastustega, kus Andrus Kivirähk on autori või lavastajana tegevuses olnud. Poolfinaalis ja finaalis esitasime koduse ülesandena ettevalmistatud lühinäidendid. Kokkuvõttes oli põnev ja pingutustnõudev osavõtt.
Meie alati rõõmsameelne seltskond väljus kõikidest etappidest võitjana. Tublid lugejad/näitlejad said hulganisti Endla teatri kinkekaarte ning preemiareisi Tartu Vanemuisesse  lasteballetile “Tilda ja tolmuingel”.
Ees on veel ootamas ühine kostüümipidu kõikide mängus osalenud võistkondadega. Kostüümipeol ühineb meiega kirjanik Andrus Kivirähk ise  ja me saame talle esitada oma lustlikke näidendeid. Lugemine on mõnus ajaviide….

Võistkonda juhendasid õp Katrin Kurvits, õp Tiiu Kiveste ja õp Ruth Vaga.

Vaata lisaks ka

Lapsed lustisid “Savilinnu” festivalil

Kuninga kooli a-klasside õpilased esinesid tänavu kahekümne aasta juubelit pidanud “Savilinnu” festivalil. Tartu Sadamateatris 22. …