Edukas sisekergejõustiku võistlus

1. aprillil toimusid Pärnu Kergejõustiku Hallis Pärnu linna koolidevahelised sisekergejõustiku võistlused.

Meie kooli 4. klassidest võistlesid Norah, Rosenstein, Emma- Britt Vatsfeld, Tereese Ilves, Agor Teearu. Võisteldi kolmel alal: kaugushüppes, 60m ja 300m jooksus. Meie võistlejatel õnnestus võistlus väga hästi. Agor Teearu võitis 300 m jooksus poistest 1. koha, kaugushüppes 2. koha ja 60 m jooksus pääses finaali ning saavutas 6. koha. Tüdrukutest võitis Norah Rosenstein 60 m jooksus 2. koha, 300 m jooksus 3. koha, Tereese Ilves võitis 60 m jooksus 3. koha, kaugushüppes 4. koha, Emma- Britt võistles väga hästi.

Samal võistlusel  C-klassis võitis  Enriko Kimber 60 meetri jooksu ja kaugushüppe. Karl Martin Treilmann oli 60 meetris teine ja kaugushüppes kolmas. 300 meetri jooksus oli Enriko teine ja Martin kolmas.  Tüdrukutest võitis Ronja Kappak 60 meetri jooksu, oli kaugushüppes kolmas ja 300 meetris teine.

Aitäh kõigile sportlastele tubli pingutuse eest!