Eesti Eriolümpia Ühenduse ujumisvõistlustel

Meie kool võttis esmakordselt osa Eesti Eriolümpia Ühenduse ujumisvõistlustest. Keilas toimunud võistlustel osalesid Robin Siimpere, Andri Lind, Raimond Jürioja, Tristan Kaas, Mort-Amor Rõõmussar ja Andre Valgemäe. Kõik sportlased said erinevatel distantsidel medali kaela. Päeva parimad tulemused tegid Tristan Kaas (200 m vabalt) ja Mort-Amor Rõõmussar (25 m vabalt), keda tunnustati kuldmedalitega.

õpetaja Marja-Liisa

Check Also

1. ja 2. klasside spordipäev

Kooli kõige nooremad osalesid 4. juunil spordipäeval, kus segavõistkondadena võisteldi pendelteatejooksus ja rahvastepallis. Individuaalarvestuses toimunud …