Erasmus+ projekti “Drops of Awareness” virtuaalne õpiränne

29. novembrist kuni 1. detsembrini toimus Erasmus+ projekti “Drops of Awareness” virtuaalne õpiränne, mille korraldajaks oli meie kool. Kolmepäevasesse virtuaalsesse mobiilsusesse, mis toimus Zoomi vahendusel, mahtusid nii ettekanded õpilastelt oma kodukandi merede või ookeanide kohta, loengud teadlastelt, põnevad katsed veega, grupitööd rahvusvahelistes meeskondades kui ka Eesti, Pärnu ja eesti keele tutvustamine ja meeleolukad liikumispausid. Projekti eesmärgiks on veehoiu tähtsuse teadvustamine ning puhta vee ja puhaste veekogude väärtustamine. Projektipartneriteks on koolid Saksamaalt, Hispaaniast, Itaaliast, Hollandist ja Prantsusmaa ülemereterritooriumilt Martinique’i saarelt.
Aitäh kõigile meie õpilastele ja õpetajatele, kes aitasid virtuaalset õpirännet ette valmistada ja läbi viia! Õpilastest osalesid Mailis Kütt, Tristan Eriste, Meeri-Liis Pastarus, Alex Leas, Margaret Miriam Kivimäe, Sebastian Orav, Mia Lota Vahenõmm, Lisell Mai Aasa, Kaisa Sofia Kokk, Rasmus Prangli, Uku Kütt ja Siim Saarse. Õpetajad, kes andsid oma suure panuse meie õpilaste ettevalmistamisega ja virtuaalse õpirände korraldusega, olid Reene Tammearu, Annika Riismaa, Lemme Sulaoja, Katrin Kurvits, Urmas Lekk, Liina Õmblus ja Liis Raal-Virks.
Partnerkoolide õpetajad ja õpilased tänavad meie projektimeeskonda väga hea korralduse, huvitavate ja kaasavate ülesannete ning programmi sujuva ülesehituse eest!

Vaata lisaks ka

Kaastööd rahvusvahelises Läänemere Projekti uudiskirjas

Jagame teiega põnevat lugemist suvesse sellest, mis on toimunud UNESCO ja BSP koolides ümber Läänemere: …