eTwinningu koolitus edasijõudnutele: projektide loomine koos õpilastega

Reedel, 18.oktoobril oli esmakordselt võimalus 2 õpilasel koos õpetajaga osaleda HITSA korraldatud eTwinningu koolitusel edasijõudnutele. Tavaliselt käivad koolitustel õpetajad ilma õpilasteta. Antud koolitusel osalesid 5.c klassi õpilased Emily ja Marlon koos õpetaja Lemmega.
Koolitus toimus HITSA uues Nutiklassis. Kuna tavaliselt genereerivad õpetajad eTwinningu või Erasmus+ projektide ideid, siis seekord alustasid õpilased ideede kogumise ja jagamisega ning projektipartnerite otsimisega. 

Emily: Me tõime välja oma ideed, mida võiks projektis teha ja selle järgi pandi meid rühmadesse. Hakkasime oma gruppidega ideid arvutisse kirja panema ja tegime grupipildi. Esitasime oma projekti teistele gruppidele. Puhkepausil tegime Nutiklassis erinevaid huvitavaid mänge ja ülesandeid.
Marlon: Mulle meeldis see kui me tegime ise projekti. Huvitav oli kuulda teiste projektide ideid.

Meie õpilased avasid eTwinningus koos Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooliga projekti “Meie äge kool”. Otsime juurde veel 2 välismaist partnerit. Pärast koolivaheaega alustab 5.c klass kokkulepitud projektitegevustega.

Koolitusest tegi artikli Koolielu toimetaja Madli Leikop ning pildid artiklisse Petri Asperk, artikli koos pildimaterjaliga leiate siit: Koolielu artikkel.

Vaata lisaks ka

Euroopa kvaliteedimärk

Meie kooli õpetajad Tiiu Kiveste, Katrin Kurvits, Inga Merisaar, Liina Õmblus ja Lemme Sulaoja pälvisid …