Keeltenädala kokkuvõte

Keeltenädal tõi kooli palju elevust, eriti kolmapäeval, kui laulsime karaoket ja reedel, kui õpetaja Marge õpetas Šoti rahvatantsu ja Erhard Ohlhoff esines oma rahvusvahelise folkooriansambliga esitades Põhja-Saksa rahvamuusikat ning sekka lauldes ka Eestis tuntud laule.

Teisipäeval sai võistelda spellimises õpetaja Laura ja Annika juhendamisel. 8.klassi arvestuses oli parim Kaisa-Kriki Kais (8.c), kellele järgnesid Mikk Saarse (8.c) ja Kaur Erik Kais (8.c). 9.klassi parim oli aga Maria Kallau (9.s), teise koha sai Jesse Johan Janis (9.s) ja kolmas oli Stein- Marten Pool (9.s).

Kolmapäeval mängisid õpetajad Ene ja Aili 5.klassi õpilastega jaamademängu, kus erinevates punktides tuli lahendada ülesandeid vene ja saksa keeles. Mängu lõpuks kogus võitjate meeskond Helin Maria Unt ja Isabella-Loretta Sild (5.s) 68 punkti. Järgnesid Adeele Vuuk ja Eelia Laasma (5.s) 67 punktiga ja võrdselt 64 punkti kogusid Kadri Paan ja Angela Kuld (5.s) ning Angeliina Laanepõld ja Emily Vilter (5.c).

Neljapäeval kirjutasid 7.s klassi õpilased õpetaja Annikaga lugusid lõvist ja rebasest. Zürii südame võitsid lood, mille autoriteks olid Rasmus Vene, Kaur Pähkel ning Sander Ruut.

Stendile oli õpetaja Laura üles pannud väikese eesti keele sõnamängu. Nutikamateks lahendajateks osutusid:

Rebeka Tamme, Angelika Jõeste, Mirelle Lilleste, Liisi Lehtsalu (2.c); Steven Valtšuk, Ago Hugo Altjõe (4.c); Annabel Vähi, Kerike Krantsman, Hanna Paula Volt (4.s)

A-klasside õpilased ja 1.-2.klassi õpilased mängisid kahooti mängu.

3.klasside õpilased lahendasid ristsõna. Täistabamuse said 3c klassi õpilased Lisanna Laks ja Patrick Remmel.

4., 6., 8. ja 9. klasside õpilased võtsid mõõtu kooli inglise keele olümpiaadil.

4.klasside arvestuses võitis Karl-Erik Volberg (4.s) 71p, teise koha saavutas Annabel Vähi (4.s) 68p ja kolmanda koha sai Madis Märten Reining (4.s) 63p.

6.klasside arvestuses oli parim Liso-Lizete Lemberg (6.c) 71p. Teise koha sai August Joosep Kristov (6.s) 62p ja kolmandat kohta jäid jagama Helena Triin Toodu, Jan-Gregor Ollino ja Ristjan Metsniit (6.s) 60p.

8.klasside arvestuses said parima tulemuse Kaisa-Kriki Kais ja Anett Alamets (8.c) 95% ning Mona Saksladu (8.s) kolmanda koha tulemuseks oli 92%.

9.klasside parim oli Claudia Kallaste (9.c) 96%, järgnesid Sven Pikker (9.s) 95% , Merily Lüll (9.s) ja Armas Jürgenson (9.c) 94%.

SUUR AITÄH tublidele õpetajatele, kes aitasid seda toredat nädalat ette valmistada ja läbi viia:  ÕPETAJA ANNIKA, ÕPETAJA REENE, ÕPETAJA LAURA, ÕPETAJA KATRIN, ÕPETAJA ENE, ÕPETAJA AILI, ÕPETAJA LEMME, ÕPETAJA ALEX, ÕPETAJA MARGE, ÕPETAJA LIA, MAIE TÄDI  ja KOOLI JUHTKOND!

Pildil šoti tants

Šoti tants