Lastekrimkade mäng

Laupäeval, 24. jaanuaril osales meie kooli 4. klasside võistkond  Pärnu Keskraamatukogu 106. sünnipäeva üritusel, kus ühtlasi võistlesime ,,Lastekrimkade mängul”. Võistkonda kuulusid peale minu ka Hardi Vask ja Helena Triin Toodu. Enne võistlust lugesime läbi etteantud raamatud. Nimekiri oli päris pikk.  Küsimused olid omapärased, põnevad ja rasked, kuid me saime koos arutledes nendega päris hästi hakkama. Me saavutasime viktoriinis 3. koha ja auhinnaks Keskraamatukogu dressikoti, detektiivimiseks mõõdulindi, Kalevi šokolaadi ja pastapliiatsi.
Kell 13 saabus raamatukokku tuntud Soomest pärit lastekrimkade kirjanik Mika Keränen, kes rääkis lähemalt oma uuest raamatute sarjast ja sellest, kuidas ta üldse kirjanikuks hakkas ning hiljem sai osta tema kaht uut raamatut ,,Väravajoonel” ja ,,Kuldne Lurich”, millesse kirjutas siis ka pühendusega autogrammi.
Esimesel korrusel oli avatud väike kohvik, mille toidud olid raamatupidajaprouad ise kodus küpsetanud.
Keräneni raamatututvustusega umbes samal ajal pandi riiulite vahele püsti ka väike näomaalingute nurk, kus sai siis iga laps endale mõne tegelase põse peale.

Elis Vaher 4.c klassist

Vaata lisaks ka

A-klasside lastel on külas teraapiakoer

 A- klasside lastel on külas teraapiakoer Märtsis- aprillis on meie kooli kutsutud teraapiakoer Pimmu oma …