Laulupeo muljed vol2

Täna oli imeline päev. Kõik on sujunud suurepäraselt.

Mudilaskoori päev algas Pärnus vihmasajuga, aga Tallinn võttis mudilasi vastu päikesega. Lapsed olid vaimustunud lauluväljakust, suurest rahvahulgast ja loomulikult kaubandusest. Lastel oli palju vaba aega, aga nad tundsid väga hästi kella. Erilist elamust pakkus laulukaare kõige ülemisel astmel laulmine. Nii nagu poisidki vaimustusid ka tüdrukud trollisõidust.  Õhtuks olid jalad väga väsinud, aga hing oli rõõmus. Melu koolimajas võttis ära jalgade väsimuse.

Poistekoor tegi täna õige valiku. Otsustas minna loomaaeda, mitte kinno. Loomadele sompus ilm meeldis ja me nägime neid rohkem kui tavalisel kuumal suvepäeval. Pärastlõunal jõudsime lauluväljakule, kus inimesi oli veel rohkem kui eile. Poisid on homse kontserdi ootuses rõõmsalt elevil.

Lõbus lause täna mudilastelt: “Millal me läheme tagasi oma hotelli?”

Lastekoori neidude laulupeo teise päeva muljete hulgast jäid kõlama järgmised mõtted: väga pikk tööpäev – koolist ära 9.10 ja tagasi kooli 18.00, Vilve Maide, Lydia Rahula – väga toredad dirigendid, tasuta laulupeojäätis lõunasöögi juurde , laulupeo lained, pidev kananahk, ühtsustunne, maitsvad kartulispiraalid ja erilised elamused elu eest bussi sisse trügimisel.

Vaata lisaks ka

Ülelinnaline HEV laste spordipäev 2024

16. aprillil toimunud spordipäevast võtsid lisaks meie koolile osa ka lapsed Paikuse Koolist, Pärnu Mai …