Luulevõistlus “Hüppav konn”

Eestimaa Looduse Fond kutsub lapsi, noori ja täiskasvanuid osalema konnade teemalisele luulevõistlusele “Hüppav konn”. Parimatele luuletajatele jagame auhindu ja parimad tööd kanname ette rahvusvahelisel konnapäeval Tallinna loomaaias.
Tingimused: Konnade teemalisi luuletusi ootame konkursile kuni 14. aprillini. Võistlustööd saada meile kas e-postiga aadressile kristiina@elfond.ee või postita märksõnaga “Luulekonkurss” aadressile Eestimaa Looduse Fond, Lai 29, Tartu 51005.

Luuletusele tuleb juurde lisada autori nimi, vanus ja kontakt (e-post või telefon).
Žürii hindab töid kolmes vanuserühmas:
kuni 10-aastased,
11–17-aastased,
18-aastased ja vanemad.
Igas vanuserühmas saavad 3 parimat auhinnad. Züriil on õigus välja anda ka eriauhindu.- Iga autor võib konkursile esitada 2 enda loodud luuletust. Konkursi korraldajatel on õigus saabunud võistlustöid avalikus ruumis tasuta kasutada, sh ette kanda ja avaldada veebis. Võistlusele postiga saadetuid töid autoritelele ei tagastata.
Žüriisse kuuluvad tuntud luuletaja ja kirjanik Contra, loodusajakirjanik ja lastekirjanik Juhani Pütsepp, paevana ja luulesõber Rein Einasto ning konkursi korraldaja Kristiina Kübarsepp. 
Parimad luuletused kuulutatakse välja rahvusvahelisel konnapäeval, 27.aprillil. Võitjatega võetakse eelnevalt ühendust. Tosin parimat luuletajat saavad endale orgaanilisest puuvillast riidekoti ja on oodatud osalema kahepaiksete retkele ja mudakonna elupaiga taastamisele 14.-16. juuni Lohusuus. Auhinnakotist leiab veel konnahäältega CD-plaadi, märkmiku, rinnamärgi ning kleepsu.
Luulevõistluse korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Dispak OÜ.
Konnade ja aktsiooni “Konnad teel(t)” kohta leiab kodulehelt (http://konnad.elfond.ee/) ning Facebookist (https://www.facebook.com/konnadteel).