Ülelinnalised kergejõustikuvõistlused 3. ja 4. klassidele (2018)

31. mail toimusid Pärnu Ranna staadionil ülelinnalised kergejõustikuvõistlused 3. ja 4. klassidele. Meie kooli 4. klassidest käisid võistlustel tüdrukud: Adoree Pärn, Hanna Eliise Tomson, Emily Milistver, Grete Ollino, Laura Marii Taggu, Keiti Kuusk, Teele Talu, Lisett Ööpik; poisid: Robin Pentma, Paul Villmann, Artur Tiidermann, Tair Tiitus, Karl Mattias Sonntak, SanderMurulaid, Taaniel Tobias Tõkke.

3. klassidest esindasid meie kooli tüdrukud Paula Tammi, Herta Unt, Michelle Gavrijaševa, Madleen Veberson, Getrin Uibu, Emily Laks, Lisett Rannaste ning poisid Rasmus Orm, Gregor Elviste, Nico-Sverre Hännikäinen, Rihard Siniorg ja Erik Väljaäär.

Võisteldi palliviskes, kaugushüppes, 60 m jooksus ja 4 x 200 m teatejooksus. Individuaalselt saavutas 60 m jooksus Adoree Pärn 3.koha ja Paul Villmann pääses finaaali.

Meie 3.klasside poiste võistkond saavutas 4 x 200 m jooksus 1.koha. Võistkonnas olid Rasmus, Nico-Sverre, Rihard ja Erik.

Võistkondlikult võitsid meie kooli poiste ja tüdrukute võistkonnad kokkuvõttes 2. koha. Kõik võistlejad andsid endast parima ja olid väga tublid!