XII noorte laulu- ja tantsupeol

XII noorte laulu- ja tantsupeo nädal on alanud. Meie kooli kooridest lähevad peole mudilas-, poiste- ja lastekoor, keda juhatab meie kooli muusikaõpetaja- koorijuht Reet Jürima. Tallinnas on kooridega kaasas saatjad – õpetajad: Annika Riismaa ja Liina Õmblus mudilaskoori, Kristi Treial ja Reet Jürima poistekoori ning Ruth Vaga ja Kristiina Hunt lastekooriga.

Meie kooli tantsijatest lähevad peole 3. klasside rahvatantsurühm ja 4.-5. klassi võimlejate rühm. 4.-5.klassi võimlemisrühma valmistas ette ja saadab õpetaja Katrin Kurvits. 3.klassi rahvatantsurühma valmistas ette tantsuõpetaja Marge Rull ja Tallinnas saadavad õpetajad Anu Päit ja Inga Merisaar.

Seekordsel noortepeol osalejad on vabas Eestis sündinud põlvkond, kelle jaoks maailm on lahti, kuid kelle juured jäävad ikka hoidma sidet selle maaga. Juba teisipäeval saabuvad noored tantsijad Tallinna, nädala lõpus jõuavad kohale lauljad ja rahvamuusikud. Järgnevatelt linkidelt saab laulupeol osaleja infot: http://2017.laulupidu.ee/laulupidu/laulupeol-osaleja-info/ , http://2017.laulupidu.ee/laulupeo-koondproovid/.  Meeleolukat peonädalat kõikidele – jäägu sellest nädalast helisema lubadus – Mina jään!