Hullu Teadlase teaduskonverentsil

3.c klassi kõik õpilased moodustasid detsembris oma klassis 6 rühma, et hakata koostama Hullu Teadlase üleskutsel uurimitööd “H2O, võta kaevust ja joo”. 15. aprilliks esitasime konkursile kõik 6 tööd.

Hullu Teadlase teaduskonverentsi korraldati 4.aasta. Seekord tegi uurimistöid üle 700 õpilase.

Meie klassi töödest oli žürii välja valinud 2 tööd. Mõlema töö autoriteks olid poiste grupid. Need poisid koos juhendajaga kutsuti 15. mail toimuvale Hullu Teadlase teaduskonverentsile, mis toimus Tartu Ülikooli muuseumi uhkes valges saalis. Kohale oli kutsutud üle Eesti 5 parimat 1. klassi rühma, 5 parimat 2. klassi rühma ja 5 parimat 3.klassi rühma. Iga rühm pidi 5 minuti jooksul tutvustama oma uurimistööd. Meie poisid esitasid oma ettekanded väga selge ja kõlava häälega.

Uurimistööde esitamise vahel olid mõnusad kommipausid, Hullu Teadlase keemilised katsed ning üllatusesineja Eeva Talsi esinemine ja ühine laulmine, tantsimine.

Lõpus toimus autasustamine. Üks meie poiste rühm sai III koha. Sinna kuulusid Rihard Siniorg, Nico-Sverre Hännikäinen, Aleks Leas ja Armin Põder. Teine meie poiste rühm sai eripreemia. Selles tiimis olid Trevon Reial, Madis Kesküla, Rainer Prangli, Siim Kaukver ja Kardo Prangli.

Poisid olid väga rõõmsad, et seekord just neid märgati ja tunnustati!

klassijuhataja Lemme Sulaoja

IMG_2340

boZ4wKm1SnOa8mPk8RSj8w

Lisaks veel palju pilte konverentsilt:

https://owncloud.ut.ee/owncloud/index.php/s/zUvZsTCMqBxBlkx