4.c klass Jõulumäel

8. ja 9. veebruaril käis 4.c klass koos  õpetajate Signe ja Ingaga Jõulumäel klassi talvelaagris. Pärast koolipäeva sõideti tellitud bussiga Jõulumäele, et nautida kena talveilma, tunda rõõmu talvistest sorditegevustest ja olla koos klassikaaslastega. Esimesel päeval mindi pärast tubadesse sissesättimist suusarajale. Kellel rohkem oskusi, suundus suusarajale või mäele. Kellel aga esimene suusatamise kogemus, proovis sõitu staadionil. Pärast suusatamist ja õhtussööki mindi veel valgustatud  kelgumäele. Kuigi külmakraade oli miinus 9 ja mõne lapse juuksed – ripsmed härmas, ei kurtnud keegi külma ega igavust. Tunnike kelgumäel läks lennates. Kui riided kuivama pandud ja ennast kuuma kakaoga kosutatud, mindi veel tunnikeseks jõusaali. Lisaks jõusaali kasutamisele leidsid  lapsed endale meeldivat tegevust spordisaalis lauatennist, võrkpalli või korvpalli mängides, toas kaaslastega juttu ajades, lauamänge mängides ja kahjuks mõned lapsed  ei saanud siiski olla ilma nutimänge mängimata.

Hommikul olid esimesed ärkajad juba 6.00 paiku üleval. Kell 09.00 oli hommikusöök, misjärel mindi jälle tunnikeseks suusatama, mõned virgemad jõudsid hiljem ka kelgumäele. Teisel päeval tuli suusatamine juba palju paremini välja, oskusi oli juurde tulnud ja enamus lapsi käis suusarajal tõuse ja laskumisi proovimas, mida Jõulumäe suusarajad rohkelt võimaldasid.

Kooli tagasi hakati sõitma 12.00.  Lapsed jäid selle talvelaagriga väga rahule, samuti õpetajad. Selline laager tuleb kindlasti järgmistel talvedel kordamisele. Tänud Jõulumäe teenindavale personalile!

4.c Jõulumäel Jõulumäel Jõulumäel 1